0532 585 9301
Detaylı Arama
Emlak Kategorisi
Yazlık
Villa
Daire
Müstakil Ev
Turistik Tesis
Dükkan
İş Merkezi
Ofis
Akaryakıt İstasyonu
Fabrika
Mağaza
Plaza
Tatil Köyü
Otel
Arsa
Arazi
Tarla
Bağ
Bahçe
Çiftlik
Komple Bina
Maden Ocağı
Kat Karşılığı
Projeler
Emlak Durumu
 Kiralık
 Satılık
Fiyatı
ile
TL arasında
Büyükkoca Emlak
Emlak sektöründe eksiksiz danışmanlık hizmeti ve sektöre Getirdiği yeniliklerle öncü kimliğini sürekli gelişim prensibiyle sürdüren Büyükkoca Emlak Gayrimenkul, bu alanda eksikliği hissedilen eğitimli elemanları ile hizmet vermektedir.
Kusursuz ve profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır. Hedefimiz emlak sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek, ülkemizde Uluslararası standartlarda hizmet vermektir.
Amacımız, gayrimenkul sektöründe, Müşterilerimizin beklentilerini, ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak, satış ve kiralama öncesi ve sonrası en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktır. Firmamız emlak alım, satım, danışmanlık ve Müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Gayrimenkul alım-satımı ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması Firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden birisidir.
Büyükkoca Emlak Gayrimenkul pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal Olayların çözümlenmesinde, Paranın yatırım olarak gayrimenkul de değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır..